czwartek, 31 grudnia 2009

ZOSTALISMY PODSUMOWANI NA KONIEC ROKU...

Anonimowy pisze...
patrząc na to ile już wykopano, niestety coraz mniej wierzę, że uda sie powstrzymać degradację tego miejsca. Tutaj są zaangażowane zbyt potężne interesy i pieniądze,żeby jakieś podpisy mogły ich zatrzymać. Wciąż nie słysze o żadnych konkretach, tylko same ogólniki, "doprowadzone do świadomości" co to w ogóle znaczy? Dlaczego nie słychać o żadnych akcjach organizacji ekologicznych? Dlaczego praktycznie nic nie ma w mediach o tej budowie i o zagrożeniach? Dlaczego zakonnicy pomagają deweloperowi?
Wiara,że zdarzy się jakiś cud i zaprzestaną jest naiwna. No chyba,że faktycznie podejmuje sie jakieś działania w celu jej zatrzymania. Może o tym nie wiem, ale jeśli tak jest, to proszę podać co się konkretnego robi w tej sprawie.31 grudnia 2009 10:36

No brawo! To jest przyklad glebokiego zaangazowania się w rozliczenia innych. Anonimowy zniecierpliwil sie i wydaje polecenia...Otóz robimy co mozemy (patrz archiwum tej strony) Wszystko w miare naszych mozliwosci. Teraz mamy sie dowiedziec dlaczego zakonnicy pomagaja deweloperowi.
Szanowna/y Anonimowy, prosze udac sie do zakonnikow i ich zapytac.Nastepnie zawiadomic nas i chetnie opublikujemy. MY WSZYSTKIEGO NIE ZROBIMY.Jezeli cos zrobimy to tylko razem.Na szczescie takich,ktorzy przejawiaja inicjatywe jest wiekszosc. Takich,ktorych aktywnosc ogranicza sie do narzekania i wydawania polecen - wyjatki. Pytania jakie zadaje Anonimowy sa sensowne jednak unikanie odpowiedzialnosci i sladowego wysilku w uzyskaniu odpowiedzi na nie - zupelnie bez sensu. Droga/i Anonimowy, my tu wszyscy odpowiadamy za siebie,to jest nasz wspolny interes zeby uratowac Jeziorko. Wydawanie polecen i przesluchania - to nie wsrod nas, zatroskanych o los Rezerwatu Warszawiakow...nie jestesmy wynajęci,dzialamy pro publico. Jezeli Anonimowy chce objąc dowodztwo to pomylil adresy, tu kazdy dowodzi sobą...Szczesliwego Nowego Roku:)

3 komentarze:

  1. Smutne to wszystko. Nie ma nowych wiadomości?

    OdpowiedzUsuń
  2. za chwile bedą...

    OdpowiedzUsuń
  3. http://bernardynska.blogspot.com/2010/01/posiedzenie-komisji-ppios-dzielnicy.html

    OdpowiedzUsuń

Publikowane komentarze są prywatną opinią komentujących, i blog nie ponosi odpowiedzialność za treść opinii. Opinie wulgarne będą usuwane