sobota, 4 grudnia 2010

Z OSTATNIEJ CHWILI...

Jak sie dowiadujemy...
 ...w ostatnich dniach na wniosek TOH Tryton GDOŚ uchylił kolejną decyzję RDOŚ w Warszawie, tym razem w sprawie dzałań naprawczych na terenie tzw. Rzekotkowego Stawu...
 Szczegóły w najbliższym czasie. 
 A oto szczegóły:

  http://strony.aster.pl/jeziorko/uchylenie_szkoda_rzekotkowy.pdf

6 komentarzy:

 1. To jest zupelna paranoja kiedy jednostka formalnie nadrzedna w strukturze biurokratycznej jest bezsilna wobec podrzędnej.Nasza biurokracja jest chora.Prawdopodobnie pani dyrektor i pani od przyrody z RDOŚa są ważniejsze od głównego dyrektora,ktory jest bezsilny jak my,t.zw.strona społeczna.

  OdpowiedzUsuń
 2. tyle ze potem Sady uchylaja decyzje GDOS, a to chyba GDOS sie nie zna

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, rzeczywiście wyszło tak, że GDOŚ nie podtrzymał na razie żadnej decyzji administracyjnej wydanej przez RDOŚ w Warszawie a zaskarżonych przez TOH Tryton. Mam na myśli takie dycyzje, ktore ostatecznie roztrzygniete zostałyby w sądzie. Takich sytuacji było kilka. Równoczęśnie zigonorowanych przez GDOŚ zostało bardzo wiele skarg Trytona np. na opieszałość RDOŚ (rozpatrywanie spraw przez wiele miesięcy niezgodnie z terminami z kpa.). Myślę to nie jest tak że GDOŚ się nie zna i dlatego te postanowienia są potem uniewazniane przez sąd, tylko raczej podjerzewam, że urzędy jako strony się niezbyt angażują w te sprawy sądowe (może w ogóle nie przychodza na rozprawy?), a inwestorzy owszem - zatrudniają świetnych prawników, wstępują do spraw itd.
  pozdrawiam serdecznie,
  Joanna Mazgajska

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak na razie Pani Mazgajska wyspecjalizowala sie w blokowaniu, moze czas aby Szana Pani cos zrobila, bo krzyczec ze inni robia zle to kazdy potrafi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uderz w stół...a anonimowy specjalizuje sie w blokowaniu Mazgajskiej.

  OdpowiedzUsuń
 6. A może anonimowy sam cos zrobi. Widać Pani Joanna jest solą w oku?! i dobrze!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Publikowane komentarze są prywatną opinią komentujących, i blog nie ponosi odpowiedzialność za treść opinii. Opinie wulgarne będą usuwane