czwartek, 25 sierpnia 2011

Manewry RDOŚa.

W WWW.SE.PL czytamy: "...Opinię na temat kąpieli wydaliśmy na podstawie ustawy o ochronie przyrody - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Agata Antonowicz z RDOŚ. - Do końca tego roku powstanie plan zagospodarowania Jeziorka Czerniakowskiego, który uwzględni opinie warszawiaków - zapewnia..." Nowy plan z pewnością uwzględni inwestycje Marvipolu na zasadzie faktów dokonanych.Okazuje się,że można chronić środowisko pozwalając na budowę podziemnych garaży w pobliżu Jeziorka i to nie szkodzi rezerwatowi,a użytkowanie maleńkiej plaży od wielu lat nagle ...ma zaszkodzić.Dopiero teraz zadziałała ustawa o ochronie przyrody? Dlaczego ustawa działa tak wybiórczo? Czy urzędnicy coś postanowili o czym jak zwykle jeszcze nie wiemy? To wielka arogancja zasłaniać się ustawą i warszawiakami,którzy - jak doskonale wiadomo - masowo protestowali przeciw zagrożeniom rezerwatu stwarzanym przez utrzymywany przez nas urząd."Tzw strona społeczna" jak to kiedyś określiła Ewa Nekanda-Trepka,znowu realnie została pominięta przy podejmowaniu decyzji chociaż formalnie/pozornie dopilnowano wszystkich procedur. Przy okazji przypominamy,że w lipcu minął termin wprowadzenia się pierwszych lokatorów do apartamentowca na łące.Tak zapowiadały materiały promocyjne inwestora - vide MAGIA JEZIORKA - post niżej.Nb czy ktoś widział mieszkańców tego apartamentowca? Może rzeczywiście już zamieszkany?

MARASZAŁEK DEWELOPERÓW

4 komentarze:

 1. Póki co tam mieszkają tylko żaby w garażach podziemnych. Widziano też kilka rusałek, jedna czarowała wczoraj ludzi którzy przyszli pytać dlaczego termin odbiorów znów ma być przesunięty.

  OdpowiedzUsuń
 2. No ta.Kasa wpłacona,terminy przesuwane.Temu miała zapobiec zatrzymana właśnie przez Schetynę ustawa,która miała chronić interesy ludzi kupujących mieszkania.W GW artykuł o tym ma tytuł "Marszałek deweloperow" czy cos w tym guście.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przecież to oczywiste, że na nadchodzącą kampanię forsę dadzą nie zwykli zakredytowani ludzie tylko właśnie biznesmeni. Nie rozumiem zdziwienia ludzi, zwłaszcza tych którzy kolejny raz dadzą zielone światło wszelkiej maści Rychom, Zdzichom i innym, bo w tiwi powiedzieli im że to jedyne wyjście.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tiwi odbite,już ucywilizowane,nasze,więc musi mówić to,co dyktują zdobywcy. To się nazywa kampania.

  OdpowiedzUsuń

Publikowane komentarze są prywatną opinią komentujących, i blog nie ponosi odpowiedzialność za treść opinii. Opinie wulgarne będą usuwane