niedziela, 26 lutego 2012

Czy będą kolejne interpelacje?

Przytaczamy niżej opinię Przewodniczącej org.TRYTON jaka zamieściła na naszym blogu w związku z przelewaniem wody z budowy do kanałku.W komentarzu znalazła sie istotna uwaga o interpelacjach poselskich:
Witam, w takiej sytuacji zgłasza się do RDOŚ szkodę w środowisku. Wiadomo jak RDOŚ się przejmie, ale wszelkie inne pisma niewynikające z ustaw pozostaną pewnie bez odpowiedzi. Poproszę o oryginały zdjęć jako dowody. Co do współpracy z miastem sprawa projektu planu ochrony rezerwatu jez. czerniakowskie pokazała że jest ona możliwa. Moim zdaniem to głównie zasługa nowego przewodniczącego Komisji Ochrony Środowiska RW p. radnego Dariusza Figury. Wszystkie 60 uwag strony społecznej zostało omówione na 3 posiedzeniach. Uchwała była naszym wspólnym konsensusem: radnych, biur i strony społecznej. Tak to powinno wyglądać zawsze. Pani konserwator przyznała, że oglądała sesję RW on-line, podczas której p. Figura ostro skrytykował działania RDOŚ i na nagraniu w studio tego samego dnia wyglądała na dość przygnębioną. Zawsze to coś. Teraz liczymy na posłów i ich interpelacje.

Joanna Mazgajska
Zgodnie z naszą dzisiejszą wiedzą (chcielibyśmy się mylić) nie wpłynęły żadne nowe interpelacje poselskie, mimo wstępnych rozmów i obietnic posłów z różnych środowisk politycznych.

1 komentarz:

  1. Podaję link do odpowiedzi na interpelację Radnego Grodeckiego. Proszę zwrócić uwagę na zdanie " Przedmiotowy kanał nie ma połączenia z Jeziorkiem Czerniakowskim....EUREKA !!!!!
    Oraz " Jednocześnie zwracam się z prośbą o przekazanie kontaktu do osoby mogącej poświadczyć informacje o sprawcy zrzutu mas ziemnych na wskazanym terenie"
    Już nie wystarczają zdjęcia samochodów zrzucających ziemię, beton itp, nie wystarczą nr rejestracyjne, wjazd i wyjazd z budowy. Ważna jest osoba która to widziała......

    http://bip.warszawa.pl/NR/rdonlyres/000cfa5f/cjuqhpfarkqwmujzwntdwpltltzxumdu/1720120126_odp1.pdf

    OdpowiedzUsuń

Publikowane komentarze są prywatną opinią komentujących, i blog nie ponosi odpowiedzialność za treść opinii. Opinie wulgarne będą usuwane