piątek, 15 października 2010

Odwołanie Marvipolu odrzucone przez Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

kliknij żeby powiekszyć

9 komentarzy:

 1. Czy to znaczy,że pozwolenie na budowę jest nieważne?

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest dosc skomplikowane jak wszystko u nas.W skrocie:im wiecej takich wyrokow i postanowien tym wieksza szansa na zatrzymanie budowy.A nieprawidlowości jest dużo i dalsze wnioski czekaja na rozstrzygnięcia.Plany zabudowy są rozległe.Dużo wyjaśnia pismo KDSu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nim to wszystko się przemiele, budowa będzie zkończona, pozwolenie na użytkowanie wydane i unieważnienie pozwolenia na budowe będzie pyrrusowym zwycięstwem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie chodzi o tę budowę ale o nastepne!Marvipol ma teren do plotu i chce budować bo poco by kupował.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziwny ten skan, bez nagłówka i podpisu. Również bez daty, a 2 tygodnie temu sąd orzekł, że decyzja GDOŚ jest nieważna. Na radość jak widać stanowczo za wcześnie, a informacje trzeba sprawdzać albo podawać w całości bo inaczej to są dezinformacje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Oglądałem w całości werdykt w urzędzie.Wydal mi sie na tyle ważny,zeby zacytować fragment.To jest informacja.A DOKUMENT jest zbyt obszerny zeby go tu pomieścic.Zanim sie napisze "dezinformacje" trzeba udowodnić,ze takimi są.Oczekuje na dowody.

  OdpowiedzUsuń
 7. A wiecie juz ze WSA uchylij identyczna poprzenia decyzje GDOS, twierdzac ze GDOS zlamal prawo uchylajac takie samo uzgodnienie RDOS?

  OdpowiedzUsuń
 8. nie zlamal prawa tylko obie decyzje sa niezalezne.to paranoja.ale tok odwolawczy postepuje,teraz chyba odwolują dyrektora rdos.

  OdpowiedzUsuń
 9. no jest tekst w blogu o probie odwolania dyr

  OdpowiedzUsuń

Publikowane komentarze są prywatną opinią komentujących, i blog nie ponosi odpowiedzialność za treść opinii. Opinie wulgarne będą usuwane