sobota, 21 listopada 2009

KOLEJNE SPOTKANIE...

Dzis,t.zn.w dniu 21 listopada TSK Miasto-Ogrod Sadyba zorganizowalo spotkanie z serii spotkań o sytuacji wokol Rezerwatu Jeziorko Czerniakowskie.Przedstawiono niektore dokumenty dotyczace planowanej zabudowy Rezerwatu. W ubiegla srode odbylo sie rowniez spotkanie zarzadu i ekspertow w siedzibie Stowarzyszenia Zielone Mazowsze. Aktywnosć dotyczaca kompleksu problemow Rezerwatu planuja rownież inne organizacje pozarzadowe.Bedziemy sukcesywnie informowac o przedsięwzieciach tych organizacji.

3 komentarze:

 1. jezeli Ratusz chce wysuszyc Jeziorko i wykopac wlasne (!!!!)zeby - jak mowil rzecznik- zasilic kase Ratusza to nic dziwnego, ze ruszyly sie pozarzadowe w obronie ludzi i przyrody.3majcie sie pozarzadowcy;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziś pojawił się nowy tekst o inwestycji Marvipolu http://www.gazetainwestor.pl/nowosci/marvipol-wybuduje-osiedle-przy-ul-bernardynskiej/

  w którym jest mowa że teraz 134 mieszkania, a docelowo 2000 (dwa tysiące!) mieszkań chcą pobudować. Urzędnicy albo są niedoinformowani, albo zwyczajnie kłamią na potrzebę chwili.

  OdpowiedzUsuń
 3. raczej to drugie, niestety...

  OdpowiedzUsuń

Publikowane komentarze są prywatną opinią komentujących, i blog nie ponosi odpowiedzialność za treść opinii. Opinie wulgarne będą usuwane