środa, 14 marca 2012

Jednak budowa zagraża środowisku?

W wyniku wniesienia sprawy do sądu przez TRYTONA i ŚWIATOWIDA,organizacje te w konsekwencji werdyktu wnoszą o wstrzymanie prac na zachodniej łące w otulinie:

 Pismo nadzor Marvipol

5 komentarzy:

 1. A więc to dlatego front robót i tempo budowy gwałtownie wzrosły. Mocne brawa! Gratulacje dla TRYTONA i SWIATOWIDA! Tak trzymać!
  W tej sytuacji, jak można przypuszczać, najciekawsze dopiero przed nami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę że traktuje to Pan jak jakiś mecz.Tymczasem to ponura rzeczywistość odnosząca sie nie tylko do Jeziorka czerniakowskiego.Jak wszędzie żeby zbliżyć sie do prawdy,trzeba tracić czas na sądy i "procedury"(bezczynność)urzędników.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwierzę w państwo prawa dopiero, jak zasypią te odkrywkowe kopalnie mamony na łące - otulinie rezerwatu przyrody.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecież Sąd nie stwierdził że budowa zagraza środowisku czy też ma niekorzystny na środowisko wpływ? Sąd orzekł o uchybieniach formalnych w postepowaniu. Tu jeszcze nic nie jest przesądzone.

  OdpowiedzUsuń
 5. Taaa..mamy czekać aż sie "przesądzi" czyli zbuduje do końca.Teraz w Polsce ciągle na coś czekamy:zakończenie postępowania,zbadanie sprawy,wyczerpaniu sie procedury,wydanie przez RDOS kolejnego "planu ochrony",zakończeniu prac wyokiej komisji.To jest czas oddany dla tych,co robią co zechcą.Czyli parodia działania państwa.

  OdpowiedzUsuń

Publikowane komentarze są prywatną opinią komentujących, i blog nie ponosi odpowiedzialność za treść opinii. Opinie wulgarne będą usuwane