poniedziałek, 28 września 2009

NIEKORZYSTNA SYTUACJA

Milczeliśmy ostatnio wierząc, że Panstwo wejdą na linki obiektywnych mediow, ktore o Jeziorku i Osiedlu upublicznily całą wiedze. Jest ona zatrważająca:wydano pozwolenia na budowe,inwestorzy wszczęli wstępne prace,plan zagospodarowania przestrzennego nie jest gotowy.Rzecznik Ratusza powiedzial,ze tę trudną decyzje (dla kogo??!) nalezalo podjąc, nie wytłumaczyl bliżej dlaczego.http://www.zyciewarszawy.pl/artykul/391120.html tutaj znajdziemy część informacji oraz tutaj http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1615381,0,,jeziorko_czerniakowskie_chca_zmienic_w_betonowa_pustynie,wiadomosc.html Tu wlasnie,urzednicy stwierdzaja expressis verbis, że otoczenie Jeziorka zostanie zabudowane. Konsekwencje tych decyzji są oczywiste:perła przyrody przegra z arogancją pieniądza. Nie wspomne tu o losach najbliższego otoczenia "rezerwatu". Pragnę przypomniec, że ośrodek sportowy koło mostu nad samym brzegiem powstal równiez bez planu zagospodarowania. Musimy uratowac Jeziorko i otoczenie rezerwatu przed dewastacją. Zachecamy do zapoznania sie z informacją mediów.

1 komentarz:

  1. Skandal, władze miejskie kolejny raz pokazują,że nie liczy się dla nich nic poza zyskiem: ani mieszkańcy, ani przyroda, ani nawet zdrowy rozsądek.

    OdpowiedzUsuń

Publikowane komentarze są prywatną opinią komentujących, i blog nie ponosi odpowiedzialność za treść opinii. Opinie wulgarne będą usuwane