poniedziałek, 22 marca 2010

JEST LEPIEJ ALE TO JEDNAK PÓŁFINAŁ...

RADA ZDECYDOWAŁA! TO JESZCZE NIE KONIEC.MOŻE BYĆ
RÓŻNIE.

Oto relacja:

http://www.tvnwarszawa.pl/28415,1648938,0,1,radni_chca_chronic_jeziorko_czerniakowskie,wiadomosc.html

Głosowanie odbyło sie przed godziną.

godz.21.15

Nasz czytelnik napisał komentarz,wyręczając nas.Dziekujemy! Oto komentarz:

Anonimowy pisze...
"...To jeszcze nie koniec.Z przebiegu Sesji Rady wynikło jednak, że obecność setki gniewnych mieszkańców dzielnicy skłoniła niechętnych obronie Jeziorka radnych PO do zmiany zdania.Proszę popatrzeć na wynik:jednogłośnie przyjęto decyzję aby zaopiniowac pozytywnie plan ochrony.Przed sesją i na poczatku sesji ich zdanie było przeciwne i proponowali siedemnaście poprawek jako warunek przychylnej decyzji.Sesja trwała tak długo a spory były tak zaciekłe,że trudno zrozumieć, które z poprawek w końcu odrzucono a które pozostały, i czy nie zaprzeczają w czymś samemu Planowi Ochrony.Ponadto samego projektu planu nikt z mieszkańców dzielnicy zobaczyć nie mógł, bo w materiałach przygotowanych na sesję go nie było.Nadal trzeba pilnować spraw Jeziorka i chodzić na sesje z nim związane -najbliższą to sesja Rady Dzielnicy 29 marca.Jest takie ludowe porzekadło: "Kijem tego kto nie pilnuje swego"Odwracając je, mozna powiedzieć że dobrze pilnując swoich spraw można jednak coś wygrać.Pamiętajmy więc że to jeszcze nie koniec i pilnujmy dalej..."
koniec cytatu.

1 komentarz:

 1. To jeszcze nie koniec.Z przebiegu Sesji Rady wynikło jednak, że obecność setki gniewnych mieszkańców dzielnicy skłoniła niechętnych obronie Jeziorka radnych PO do zmiany zdania.Proszę popatrzeć na wynik:jednogłośnie przyjęto decyzję aby zaopiniowac pozytywnie plan ochrony.Przed sesją i na poczatku sesji ich zdanie było przeciwne i proponowali siedemnaście poprawek jako warunek przychylnej decyzji.
  Sesja trwała tak długo a spory były tak zaciekłe,że trudno zrozumieć, które z poprawek w końcu odrzucono a które pozostały, i czy nie zaprzeczają w czymś samemu Planowi Ochrony.
  Ponadto samego projektu planu nikt z mieszkańców dzielnicy zobaczyć nie mógł, bo w materiałach przygotowanych na sesję go nie było.
  Nadal trzeba pilnować spraw Jeziorka i chodzić na sesje z nim związane -najbliższą to sesja Rady Dzielnicy 30 marca.
  Jest takie ludowe porzekadł "Kijem tego kto nie pilnuje swego"
  Odwracając je, mozna powiedzieć że dobrze pilnując swoich spraw można jednak coś wygrać.
  Pamiętajmy więc że to jeszcze nie koniec i pilnujmy dalej/

  OdpowiedzUsuń

Publikowane komentarze są prywatną opinią komentujących, i blog nie ponosi odpowiedzialność za treść opinii. Opinie wulgarne będą usuwane